Specialista na Indii a Nepál

Indii i Nepál dobře známe!

O Indii se říká, že si ji buď zamilujete, nebo budete nenávidět. Přesvědčíme, Vás, že je daleko víc důvodů, proč si Indii zamilovat.

Trekování v Nepálu pro mnohé z Vás vypadá moc obtížně, náročně a komplikovaně. Budete překvapeni, jak je trekking v Nepálu dostupný a relativně nenáročný a komfortní.

  • v obou destinacích dlouhodobě žijeme, opravdu je známe
  • služby pro individuální cestovatele a zájezdy s průvodcem
  • kamenné kanceláře v Brně a Praze
Natalie Kubenková
Garant destinace Indie a Nepál

"Indie - buď ji budete milovat nebo nenávidět. Za mě krása střídá nádheru."

neváhejte se na nás obrátit
+420 603 922 318, +420 778 005 089

Služby pro nezávislé cestovatele

Nejraději se rozhodujete sami, nezávisle na ostatních. Nejste zvyklí využívat služeb kanceláří, ale přesto byste rádi získali jistotu, že vše bude v Indii a Nepálu funguvat jako na drátkách?
Naše služby a servis nikomu nenutíme a zároveň si u nás vyberete jen to, co opravdu potřebujete.
Poskytneme Vám naše know-how a dlouholeté znalosti. Věřte, že se Vám naše znalosti v Indii a Nepálu opravdu budou hodit. s Vámi detailní plán cesty, doporučíme kvalitní ubytování na unikátních místech, a navrhneme zážitkové aktivity, které jsme sami vyzkoušeli.

Unikátní aktivity

Nepál nejsou jenom treky, ačkoliv oblíbený okruh kolem Annapuren je řazen mezi 10 nejkrásnějších treků na světe. Co třeba zkusit bunjee jumping s výhledem na Himaláje nebo neobyčejný parahawking?
Tradiční jóga a ajurvéda nabývají v zemi svého původu hlubšího spirituálního rozměru. Jakákoliv jízda indickým vlakem bude zážitkem, ale úzkokolejka do podhůří Himaláje, či luxusní vlak budou nezapomenutelné.
Za radu se u nás neplatí, vždy jsme schopni Vám kvalifikovaně poradit, rozhodnutí necháme na Vás.

Jak to všechno začalo

V oblasti cestovního ruchu působíme již přes 15 let. Věnujeme se vybraným destinacím, kde máme stabilní zázemí. V roce 2005 jsme začali poskytovat služby klientům pro cesty do Austrálie pod hlavičkou Go2Australia. Po velkém úspěchu jsme se rozhodli k aplikaci stejného konceptu poskytování služeb při cestách do dalších destinací.
Indii a Nepál navštěvujeme již řadu let, a přesto nás tyto unikátní kraje nikdy nepřestanou udivovat. Indie je země rozmanitosti, spirituality, bohaté kultury a pestré kuchyně. Nepál je vstupní branou do dechberoucíh nejvyšších hor světa. Mimo jiné je Nepál domovem několik druhů exotických zvířat. Není divu, že se některým z nás tyto jedinečné země stali domovem. Naše české průvodkyně v Indii a Nepálu dlouhodobě žijí a o cestovní ruch se zajímají již řadu let. Slovo dalo slovo a společně jsme začali tvořit zájezdy po celé Indii a do majestátních hor Nepálu.

Zájezdy s místními českými průvodci

Hledáte kvalitní poznávací zájezdy s profesionálními průvodci? Horský průvodci v Nepálu jsou místní licencovaní průvodci s několikaletými zkušenosti s kvalitní angličtinou a znalostí jednotlivých horských oblastí. Nabízíme velkou škálu treků od března do listopadu. Naši čeští průvodci v Nepálu a Indii žijí.

NÁŠ TIP

Zajišťujeme všechny formality kolem víz, trekování a vstupu do speciálních oblastí předem. Nemusíte čekat na vyřízení v Kathmandu.

Treky a túry

Do Nepálu se jezdí především na treky.
Nepál je snem nejednoho hikera a většina z nich volí vyhlášené treky jako trek do základního tábora Everestu, či okruh kolem Annapuren , které vyšplhají do nadmořských výšek nad 5000 m n. m. a nabízí výhledy na bílé vrcholky himálajských velikánů pěkně z blízka.
V hlavní turistické sezóně na těchto známých trecích dochází k “souboji” o kvalitní ubytování za dobrou cenu. A to jen jedna z možností, jak Vám můžeme pomoci.
V předstihu zarezervujeme jednotlivé lodže na trase, abyste se mohly dostatečně a kvalitně vyspat na další den.
Abyste ušetřili čas a nemuseli se zdržovat v Kathmandu , zajistíme Vám veškeré povolení a potřebné vstupy k trekování, dopravu na trek a (dobře) anglicky mluvícího průvodce, je-li to potřeba.

Co dál

Stále si ještě nejste jistí? Potřebujete-li poradit, nebo by jste se rádi na něco zeptali, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme.

Kvalifikovaně poradíme náročným cestovatelům

Na dobré dovolené už jste byly mnohokrát, ale Vy hledáte něco víc. Rádi Vám poskytneme naše know-how - propracovaný detailní itinerář, kvalitní ubytování na unikátních či tradičních místech, neobyčejné zážitkové aktivity. Do všeho zamícháme naše několikaleté znalosti a okořeníme zkušenostmi z obou destinací.

Proč jsme levnější než ostatní cestovní kanceláře?

Jako AKREDITOVANÁ CESTOVNÍ KANCELÁŘ se sídlem v České republice jsme schopni získat výhodnější ceny zájezdů z důvodu, že v obou destinacích žijeme a dokážeme si vše zorganizovat bez subdodavatelů a zprostředkovatelů.

Tematické zájezdy a dovolené

Cesty do Nepálu nás téměř vždy vedou do Himálají. Do Indie jezdíme obvykle za kulturním a gastronomickým poznáním.

  • Indie je místem původu duchovního směru jógy. Ideální je tak zkombinovat poznávací zájezd s praktikováním jógy, či pobytem v ášramu.
  • Toužíte spatřit nejvyšší horu světa, ale tlačí Vás čas? Nevadí, zorganizujeme pro Vás vyhlídkový let k Everestu . Rádi byste tam došli po svých, ale potrpíte si na luxus? I takové přání jsme schotni splnit.
  • Pro ty, kteří chtějí stanout mezi bílými vrcholky Himálají, ale chůze není jejich doménou nabízíme cestu motocyklem Royal Enfield do tibetského Mustangu.
  • Krásy Indie můžete poznat v královském stylu jednoho z luxusních vlaků .

Kombinace zemí

Indie i Nepál jsou velmi pestré a různorodé země. V každém koutě země najdete něco odlišného a zajímavého. Proč tedy nezkusit od každé země trochu?

  • Co třeba spojit trekking v Himálajích s odpočinkem na bělostných plážích indického pobřeží v Goa ?
  • Zkombinovat lze Indii a Srí Lanku.
 
AKTUÁLNĚ